Telefonas: +370 5 216 16 26 | El. paštas: akvavyt@gmail.com

Paroda “Seafood Expo Global 2023”

2023 m. balandžio 25-27 dienomis Barselonoje (Ispanijoje) vyksta didžiausia pasaulyje akvakultūros ir jūros gėrybių paroda “Seafood Expo Global/Seafood Processing Global”. Čia kasmet iš viso pasaulio susirenka žuvų augintojai, žvejybos verslo atstovai, žuvų ir jūros produktų gamintojai, perdirbėjai, prekybininkai ir restoranų atstovai pasidalinti naujienomis, pristatyti geriausius savo produktus, sudaryti naujus verslo kontraktus, sutikti senus ir įgyti naujų draugų bei partnerių. Dirbantiems akvakultūros verslo srityje tiesiog būtina dalyvauti ar bent jau apsilankyti “Seafood Expo Global/Seafood Processing Global” parodoje.

Visus parodos lankytojus kviečiame aplankyti mūsų stendą Nr. 5J600, kuriame jau antrus metus iš eilės kartu su Eurofish International Organisation ir kolegomis iš Rumunijos dalyvauja ir Nacionalinė akvakultūros ir žuvų produktų gamintojų asociacija.

2023 m. balandžio 26 d. (trečiadienį) 12 val. kviečiame susitikti ir paragauti extra klasės lietuviškų produktų, kuriuos siūlome Lietuvos ir Europos šalių vartotojams.