Telefonas: +370 5 216 16 26 | El. paštas: akvavyt@gmail.com

Išlauže žuvies pirkėjai vaišinami ne tik gardžia žuviene

 Išlauže žuvies pirkėjai vaišinami ne tik gardžia žuviene

AB “Išlaužo žuvis” įsikūrusi Prienų rajone esančiame Išlauže. Čia žuvys ne tik auginamos, bet ir iš jų ruošiama daug gardžių patiekalų – juk apie “Išlaužo žuvies” produktų kokybę yra žinoma visoje Lietuvoje!
“Išlaužo žuvies” firminėje parduotuvėje galima įsigyti gardžių ir ypatingo šviežumo karštai rūkytų karpių, amūrų, plačiakakčių ar šių žuvų išklotinių bei pjausnių, taip pat rūkytų upėtakių, eršketų ar ungurių. Pageidaujantiems gaminti žuvies patiekalus namuose siūlomos gyvos ir skrostos žuvys – karpiai, amūrai, plačiakakčiai, karosai, lydekos, lynai, šamai, eršketai bei unguriai. O pats didžiausias įmonės kulinarinis pasididžiavimas – šalto rūkymo karpis, kurio neparagausite niekur kitur!
Kadangi pandemijos metu firminėje “Išlaužo žuvies” parduotuvėje vienu metu gali lankytis tik 3 pirkėjai, lauke laukiančius klientus įmonė kviečia pasivaišinti pagal firminį receptą verdama žuviene, ant žuvies taukų kepto karpio gabalėliais bei natūralia iš 9 žolelių bei gamtos gėrybių išvirta garuojančia kvapnia arbata su medumi.
“Išlaužo žuvis” apie artėjančias Šv. Kūčias primena akį viliojančia gaminamos žuvų produkcijos asortimento nuotrauka.